היי,

אני מעיין והצילום הוא חיי.

אני אמא לשלושה ילדים ונשואה לבעל מקסים.

כבר מילדות הייתה לי נטייה מובהקת לצד האמנתי של החיים, הצבעים לגווניהם שמחו אותי, הציור הוציא ממני מחשבות גדולות, המוסיקה הייתה תמיד ברקע של כל דבר שעשיתי, עיצבתי לא מעט ואפילו תפרתי. המשותף לכל אלה היה כנראה, טביעת העין הוויזואלית שלי, ועדיין הרגשתי כמו ילדה ששוחה ושוחה ללא הרף במים הגדולים מתוך ציפייה כמוסה להגיע לחוף מבטחים.

את החוף היפהפה הזה מצאתי בדמות מצלמה, ומאז שאחזתי בה לראשונה היא הפכה מחברה חדשה לחלק בלתי נפרד ממני, כאילו נוסף בי עוד חוש לששת החושים הקיימים באדם- חוש הצילום.  

יותר מהכל, אני מצליחה לתקשר את עצמי לעולם- דרך הצילום.

בגיל 20 התחלתי לצלם גם כמקצוע, עבדתי עם צלמי אירועים ובמקביל התחלתי ללמוד במסלול תקשורת אינטראקטיבית במכללת ספיר. החלום לפתוח סטודיו משלי, בער בי לאורך כל מסלול שעברתי בתחום הצילום. ארבע שנים לאחר מכן, בגיל 24, כשסיימתי את לימודיי- ולאחר אותה חתירה מתמדת לכיוון הגשמת החלום שלי- פתחתי את הסטודיו והשקעתי בו את כל כולי.

בעיניי, מעבר לערך הרב שיש לתיעוד מצד עצמו, הצילום מעניק ערך מוסף גבוה אף יותר. הערך הזה הוא היכולת העצומה הזאת ללכוד רגע, רגע אחד מתוך רצף הרגעים המרכיבים את חייו של האדם, ולנצור אותו בתמונה המשקפת את הרגע, את האדם ואת המבע שממנו בעצם אפשר להרגיש את הכל. כך שזה לא רק תיעוד הנועד "לתייק" מאורע או התרחשות מסוימים, אלא מעין השהיה של סך כל התחושות וההרגשות של אותו הרגע, והכנסה לבקבוק בצורת תמונה, בקבוק רגשות ממנו אפשר לשתות את אותו הרגש הנפלא בכל פעם שנחפוץ לשלוף את התמונה ולהתבונן בה.  

אז מתוך כל רגעי האושר שאנו כל כך רוצים לנצור בחיינו, רק טבעי שהאהבה הגדולה שלי היא לצלם ולתעד את רגעי השמחה של הריוניות מלאות בחיים ובציפייה נרגשת, של תינוקות רכים שזה עתה נולדו, של ילדים המחייכים במתיקות מלאכית, של נערות בת מצווה המצויות על קו התפר הזה שבין ילדה- לאשה. וכמובן כמובן את המשפחות, ההורים, הבעלים, האחים והאחיות המקיפים אותם באהבה עוטפת.

מהצד המקצועי, בין היתר, אני שמה דגש רב על תאורה. הפרמטר הזה הוא מרכיב בסיס חשוב מאד בכל הצילומים שלי. מבחינתי, התאורה לא נועדה להאיר את הפריים, אלא להיות חומר הגלם שהטבע נותן לי כדי לפסל ולייצר את התמונה. התאורה נוסכת את הרומנטיקה, את המסתורין, את המלאכיות ואת היופי כפי שהוא, מאיר פנים ומרהיב כל כך.  

צילומי הפנים מתקיימים בסטודיו האינטימי שלי הממוקם במושב איתן, על כביש 40. סביב המושב שלנו ישנם נופי חקלאות עוצרי נשימה בהם אני מצלמת את צילומי החוץ. בשדות המושב המוריקים, בלוקיישנים שונים ובזוויות מיוחדות- אני לוכדת אתכם לתמונה בעלת ניחוח קסום.

על מנת להוציא צילומים בעלי טאץ' ייחודי, אני מספקת את האביזרים שנבחרו על ידי בקפידה והוזמנו ממעצבים מחו״ל ומאמנים ישראלים המכינים אותם בעבודת יד. בין השאר, תוכלו למצוא אצלי תלבושות לקטנטנים, שמלות הריון הנתפרות על פי הניואנסים המותאמים לממדי האשה ההריונית, אקססוריז, פרחים ושלל אביזרי צילום משגעים.

 

סגנון הצילום שלי הינו רך וקלאסי, אני נמנעת מאלמנטים קיטשים ומהעמדה בפוזיציות מבוימות מידי. על מנת ליצור פריים אותנטי ובכדי לנצור רגע אמתי ומרגש בחייכם, כזה שיישאר לנצח, אני רוצה אתכם יפים כמו שאתם, את היתר- תשאירו לי ☺

2 copy