צילומים מאירי-פנים:

תאורה, תאורה, ושוב פעם- תאורה. זוהי תשובתי העקבית בכל פעם שאני נשאלת מה הפרמטר החשוב ביותר בצילום. לתאורה משקל גדול בכל מה שמרכיב את התמונה, ובכוחה בעצם להסב את המשקל בדיוק על מה שרוצים להדגיש, על האווירה שתנשב מהתמונה ועל המראה המתקבל בכללותו. אני מזמינה אותך לסדנה שכל כולה תאורה, על סודותיה ועל התמורה ענקית שהיא נותנת לכל תמונה, מהסדנה הזו תצאו כשאתם יכולים לייצר כל תמונה שתרצו בתחום צילומי הפורטרט: צילום הריון, צילום ניובורן, צילום תדמית ובצילומי משפחה.

 

צלילת עומק- מהי חשיבות התאורה בעצם?

באמצעות התאורה אנו שולטים במסר ובשדר שאנחנו מעוניינים לייצר בתמונה! התאורה מאפשרת לנו לתמרן הן את התמונה, והן את המצולמים בה ולהביא לתוצאה הטובה ביותר.  נוכל לגרום למצולם להראות צר או רחב, זורח או מיושב, קר או חם, מתוחכם או שובב. כלומר, לתאורה השפעה על איך שהתמונה והמצולמים נראים פיזיים ועל השדר המנטאלי של הכל יחד.

קיימים סוגים שונים של תאורה ועלינו לתת את הדעת על כולם ולהבין מה כל אחד מהם עושה ואיך בדיוק הוא משפיע על הצילום שלנו! לאחר שנדע, נכיר ונתעמק בכל המרכיבים של תאורה ובכל תחומי ההפעלה שלהם בצילום, נסיר בעצם כמעט כל מגבלה מיכולות הצילום שלנו. נוכל לצלם כל דבר שנרצה בכל תנאי, בין אם מדובר בתאורת חלון בבית הלקוח, בצילומי החוץ (תחת כיפת השמיים) ובין אם מדובר בצילומי לילה ובתנאים מגבילים אחרים. הדבר החשוב ביותר בכל התהליך האמנותי של לכידת רגע והנצחתו לכדי תמונה מרהיבה, הוא שנדע מה אנחנו עושים, איך אנחנו עושים ולמה!

 

סדנת צילום- עקרונות התאורה: 

הסדנה הינה קורס מזורז לצלמים בעלי ידע מוקדם בצילום, שתעבור על מגוון כלים לידע מקצועי הדרוש בכדי לצלם בתנאי תאורה שונים ובאמצעות אמצעי תאורה שונים. במהלך השיעורים נלמד שבעה סוגים של תאורה ראשית (main lahgit) ואיך כל אחד מהמם משפיע על המצולם. מושגים כמו אור משני (fill laghit ) ושילובים של מספרי דרכי תאורה זה עם זה, התבארו בקורס ויודגמו בסימולציות מעשיות תוך כדי השיעורים. 

כאמור, הסדנה מיועדת לצלמים המעוניינים להתפתח ולפתח את קריירת הצילום שלהם כמה צעדים קדימה. להבין, לשלוט ולהביא את האור אל קדמת הבמה. הסדנה מתעתדת להוציא אתכם עם כלים בעלי ערך אמיתי בתחום, כך שתוכלו לייצר תמונות עם בשורה אחרת לגמרי ולהיות מהמובילים בעולם הצילום בישראל.

סדנת התאורה נכונה לכל סוגי צילומי הפורטרט: ניובורן, ילדים, הריון, תדמית, משפחה ונוספים.

 

אז איך זה קורה?

היי לכם, האנשים שמאחרי העדשה. אני יודעת שאתם חיים, אוהבים ונושמים צילום. אני מזמינה אתכם ללמוד איך האהבה הגדולה הזו שלכם יכולה להתבטא בפרקטיקה בשטח, בקריירה שלכם.

בסדנה שלי אני אלמד את סוגי התאורה, את המקורות שלהם, אציג עבודות ואתן דוגמאות. לאחר מכן נתנסה באופן מעשי ונעלה שאלות ובעיות, הסדנה מעניקה ידע מקיף ומיועדת, אני מדגישה, לצלמים מתקדמים השולטים כבר ביסודות הצילום. בכדי לשמור על קשר רציף, ולייצר קרקע בטוחה לשאלות, התייעצויות, חוות דעת וסיעור מוחות יצירתי- התלמידים יצורפו לקבוצת פייסבוק סגורה שתהווה פורום חם לצלמים שלנו.